Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Złodziejaszki Na Campingu. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Złodziejaszki Na Campingu

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Złodziejaszki Na Campingu"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Złodziejaszki Na Campingu"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Boby wybrał się na camping. Szybko jednak okazuje się, że rozbił namiot w miejscu, gdzie złodziejaszki mają co nie co do ukrycia! Wszędzie porozmieszczane są pułapki i niebezpieczeństwa, np. zapadnie z gwoździami, których Bobby musi uważnie unikać. Przeskakuj ponad głowami wrogów, aby ich likwidować. Zbieraj wszystko, co nadaje się do jedzenia, aby gromadzić życia i zbieraj flagi dające punkty! W tę grę można zagrać samemu lub w modusie multiplayer.

Sterowanie grą

Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek w lewo i w prawo. Skakanie to strzałka w górę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/bobbys_not_so_average_adventure.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Złodziejaszki Na Campingu Little Game