Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Żabie Przygody. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Żabie Przygody

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Żabie Przygody"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Żabie Przygody"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś żabą, która wylądowała w żabim lesie. Pomarańczowa żaba będzie Twoim przewodnikiem. Wcześniej żabi las był przyjemnym miejscem do życia, ale od czasu kiedy owady zaczęły się agresywnie zachowywać, wiele żab opuściło las w poszukiwaniu przyjaznych miejsc. Nawet woda, w której wcześniej można było się przyjemnie pochlapać nie jest już bezpieczna! Na szczęście, jak to żaba, potrafisz świetnie skakać, a w lesie są też specjalne kwiaty nazwane 'kwiatokatapulty', które Ci pomogą przeskoczyć przez niebezpieczne miejsca z ostrymi kolcami. Zbieraj monety, diamenty i serduszka (dodatkowe życie) i łap podstępne owady swym lepkim językiem! Kiedy stracisz wszystkie życia, trzeba będzie zaczynać od nowa.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w prawo lub w lewo, aby się przemieszczać, a ze strzałki w górę, aby skoczyć. Za pomocą X lub Ctrl skorzystasz ze swego języka, aby złapać owad.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/frogdares.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Żabie Przygody Little Game