Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wizard Hult. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Wizard Hult

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten czarodziej specjalizuje się w czarowaniu kamieni różnych rodzajów i różnych rozmiarów, od żwiru do skał. Jak każdy człowiek, ma też nasz czarodziej swoje słabe strony. Hult, bo tak się on nazywa, ma słabość do kobiet i kamieni szlachetnych. Pewnego dnia zakochuje się on w kasztelance o imieniu Shiloh. Miłość nie jest obustronna, ale panna postanawia jednak dać szansę czarodziejowi i umawia się z nim przy pełni księżyca przy najwyższym puncie jej zamku. Pełen nadziei Hult wyrusza w podróż i wie, że po drodze napotka pełno nebezpieczeństw. Ma jednak zaufanie do swego daru czarowania i wierzy, że sobie poradzi. Możesz udać się z nim w podróż w poszukiwaniu miłości? Postaraj się, aby niebieskie i czerwone belki pozostawały jak najdłużej wypełnione. Zbieraj po drodze gwiazdki i złote monety!

Sterowanie grą

Strzałki i klawisze z WASD służą do poruszania się. Kliknij na S lub strzałkę w dół, aby otworzyć drzwi. Trzymaj wciśnięty przycisk myszki, aby tak narysować kamień. Kliknij na ten sam kamień, a on znikinie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/wizardhult.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wizard Hult Little Game