Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wieczna Wieża. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Wieczna Wieża

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wieczna Wieża"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wieczna Wieża"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Było sobie kiedyś królestwo. Grupa potworów napadła jednak na kraj i porwała córkę króla. Całe królestwo było wzburzone: co robić? Król postanowił dać specjalną nagrodę dla tego śmiałka, który odzyska jego córkę: zostanie on przyszłym królem! I Ty masz na to ochotę! Udaj się w drogę w poszukiwaniu księżniczki! Kiedy natkniesz się na potwora, zacznie się walka. Odszukaj klucze, broń i tarcze, aby udać się dalej przez labirynt pełen niebezpieczeństw. W sklepie możesz kupić najróżniejsze potrzebne żeczy.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się przemieszczać. Kliknij na 8 lub 2, aby wybrać przedmiot, lub na 5/belkę spacji, aby ten przedmiot kupić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/eternal-tower.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wieczna Wieża Little Game