Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Trzy Pandy 2. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Trzy Pandy 2

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przed Tobą dalsza część ciekawej gry 'Trzy Pandy' z długą, grubą i małą pandą w roli głównej. Trzy pandy to nierozłączni przyjaciele, które zawsze razem przeżywają różne przygody i współpracują ze sobą pokonując różne przeszkody. Ważne jest więc, aby wszystkie pandy pokonały podróż, inaczej nie przejdziesz na następny poziom. W tym wydaniu gry jest noc i pandy są w drodze do domu. Możesz je wysłać we właściwym kierunku i postarać się aby nie wpadły w tarapaty? Szukaj wskazówek pomagających w rozwiązywaniu zadań w drodze do światła!

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomoca myszki. Zaczynając grę przejdź najpierw przez tutorial, z którego nauczysz się, jakie są możliwości i jak działają różne rzeczy. Gąsiennica może na przykład posłużyć jako trampolina, kiedy zostanie na czas zaktywowana. Dzięki temu panda, która na nią wskoczy zostanie wylansowana na wyższą platformę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/3_pandas_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Trzy Pandy 2 Little Game