Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Skacz Koziołku Skacz. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Skacz Koziołku Skacz

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Skacz Koziołku Skacz"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Skacz Koziołku Skacz"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bobo to wesoły koziołek. Mieszka wysoko w górach. Codziennie wykonuje zwariowane skoki. Skacze aby znaleźć jedzenie, skacze, aby znaleźć inne koziołki i skacze...hmm...po prostu, bo koziołki po prostu bardzo lubią skakać. Pewnego dnia koziołek odkrywa, że w życiu jest jeszcze więcej interesujących rzeczy niż tylko skakanie. Odkrywa, że jak się postara, może wspiąć się na szczyty- szczyt góry, przy której Bobo mieszka. A to oznacza również, że będąc na nim można dotknąć chmur! Bobo próbuje każdego dnia wspiąć się na szczyt, ale mu się to nie udaje. Czy możesz mu trochę w tym pomóc? Na pewno tak! To gra highscore. Zrób co możesz, aby zdobyć w niej jak najwięcej punktów!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać za pomocą klawiatury.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/api_games/goatjump.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Skacz Koziołku Skacz Little Game