Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kaczki W Lochach. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Kaczki W Lochach

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Kaczki W Lochach"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Kaczki W Lochach"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kaczki w tej śmiesznej grze platformowej nie potrafią fruwać, ale na szczęście dzięki magicznym drobinom potrafią przedostawać się z jednej platformy na inną. Pod ziemią udadzą się na poszukiwania 50 kamieni szlachetnych i czasem też trafią na nieprzyjacielskie stworzenia. Jeżeli się z nimi zetkną, zostaną wysłane znów do wyjścia i stracą wszystkie szlachetne kamienie. Możesz pomóc kaczkom w znalezieniu wszystkich skarbów, jakie tylko są do znalezienia w podziemiach? W tę grę można zagrać w pojedynkę lub we dwoje wykorzystując jedną klawiaturę.

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać. Kliknij na Q lub na belkę spacji, chcąc skorzystać z drabiny. Kliknij na 2, aby zagrać w dwoje graczy (i figurki) lub na 1 grając jednym graczem (i figurką).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/flightless.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kaczki W Lochach Little Game