Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Acid Bunny. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Acid Bunny

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Acid Bunny"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Acid Bunny"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cóż to za wyzywająca i oryginalna gra! Acid Bunny, główny bohater, rodzi się w rodzince pełnej uzależnionych siostrzyczek i braciszków z tego powodu, że ich rodzicielka, królica, jest ciężko uzależniona od różnych narkotyków. W związku z tym, że Acid Bunny jest najmniejszym z gniazda, zostaje odrzucony, co jednocześnie okazuje się jego wybawieniem: dzięki temu nie pije narkotycznego mleka swojej matki i unika przyszłości pełnej uzależnień i nieszczęść. W każdym razie...bardzo się stara, ale od czasu do czasu jest nękany ciężkimi wspomnieniami i zaczyna halucynować. W takich chwilach nie wie, co robi i rozrywa na przykład swego przyjaciela Beera na kawałki. Igła z nitką są wtedy niezbędne. Te jednak należy znaleźć, a do tego życie uprzykrzają mu siostrzyczki i braciszkowie, którzy próbują mu zajść za skórrę. QWskakuj na nich lub zbombarduj ich marchewkami, aby wyłączyć ich z gry. Zbieraj serduszka: to dodatkowe życia, które bardzo się przydadzą w tym dziwnym świecie! Rozpoczynając grę otrzymasz dodatkowe instrukcje. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać; A to rzucanie marchewkami i S to puszczenie czegoś co trzymasz (np. balon).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/acid_bunny.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Acid Bunny Little Game