Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zwierzęcy Sen. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Zwierzęcy Sen

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Chłopiec odkrywa, że we śnie potrafi robić wszystko, o czym zamarzy. Śpiąc ma więc możliwość kierowania swoimi snami. Potrafi wtedy na przykład przyjąć postać różnych zwierząt i dzięki temu pokonać przeszkody, które napotka w swoim świecie marzeń. Ta transformacja trwa jednak bardzo krótko, więc musisz się z tym liczyć. Postaraj się odnaleźć wszystkie niebieskie 'cząsteczki snu', aby dzięki nim otworzyć drzwi na następny poziom. Uważaj na ptaki o czerwonych oczach i uważaj, aby nie nadziać się na ostre piny: te czasem spadać będą na ziemię i czasem trzeba będzie przez nie przeskakiwać, po drodze do celu.

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub ze strzałek, aby się poruszać. Kliknij na belkę spacji, aby przybrać inną postać, Q/E = wybranie zwierzęcia.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/on_the_flat_field_of_a_dream.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zwierzęcy Sen Little Game