Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zmiana Kolorów. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Zmiana Kolorów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zmiana Kolorów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zmiana Kolorów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze chodzi o kolor, lub dokładniej: o korzystanie z kolorów, poniważ wszystko jest czarno-białe. Czarna figurka może wylądować tylko na czarnych platformach. Twoim zadaniem jest przeprowadzić figurkę w stronę trójkąta. Do trójkąta można dotrzeć zmieniając raz lub więcej razy kolor. W tę grę można zagrać w wersji "Adventure Mode", gdzie jest do przejścia 30 poziomów i można to zrobić we własnym tempie, albo też wybrać modus "Time Attack", w którym chodzi o jak najszybsze pokonanie poziomów!

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo. Strzałka w górę to skakanie. Klikając na Z zamienisz kolory: czarny na biały i odwrotnie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/ovrshade_1.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zmiana Kolorów Little Game