Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Złośliwi Naukowcy. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Złośliwi Naukowcy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Złośliwi Naukowcy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Złośliwi Naukowcy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś robotem, którego misją jest usunąć grupę złośliwych naukowców. Ci naukowcy mają w planie wymyślenie bomby masowego rażenia, więc jest zadaniem wielkiej wagi, aby ich na czas unieszkodliwić. Po drodze napotkasz najróżniejsze przeszkody, które musisz przeforsować. Zbieraj kofry i likwiduj szalonych profesorów. Kiedy wyłączysz ich wszystkich z gry przejdziesz na następny poziom. Los ludzkości masz w swoich rękach, więc rób co w Twoich siłach, aby przejść z powodzeniem wszystkie 40 poziomów!

Sterowanie grą

Strzałki w lewo i w prawo to poruszanie się. X to skakanie, kiedy znajdziesz się wpowietrzu, klikaj na X, a uniesiesz się jeszcze wyżej. Łącząc X ze strzałkami w prawo i w lewo przeskoczysz przez mur. Za pomocą C wykonasz napaść.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/league_of_evil.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Złośliwi Naukowcy Little Game