Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Złap Kaczkę. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Złap Kaczkę

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Złap Kaczkę"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Złap Kaczkę"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomóż wygłodniałemu liskowi złapać kaczkę! Masz możliwość przesuwać się w górę i w dół oraz poziomo. Nie możesz robić ruchu po skosie. Masz też jedynie możliwość chodzenia po trawie i nie przez las. Uważaj na większe zwierzęta, jak wilki i niedźwiedzie. Te większe zwierzęta mogą też zacząć walczyć ze sobą. Są miejsca, gdzie możesz się schować. Na przykład we wgłębieniu pnia albo przez tunel przedostać się na drugą stronę rzeki. Uważaj, czasem w krzakach siedzą schowane zwierzęta! Kiedy iść będziesz przez wysoką trawę, zwolni Cię to. Zbieraj gwiazdy, aby wygrać bonusowe poziomy!

Sterowanie grą

Kliknij na miejsce gdzie chcesz, aby doszedł lis, a przesunie się on do tego miejsca.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/catch_animals/catch_a_duck.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Złap Kaczkę Little Game