Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zielone i Wygłodniałe. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Zielone i Wygłodniałe


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przed Tobą gra logiczno-zręcznościowa, w której zielona, śluzowata figurka zbiera pożywienie, które chce zabrać ze sobą do wyjścia. Aby dojść do wyjścia musi jednak pokonac mnóstwo niebezpieczeństw. Czasem musi wypluć trochę jedzenia, aby zmniejszyć swoją objętość i przejść pod przeszkodą, lub zmniejszyć swój ciężar i móc skorzystać z trampoliny. Przy wyjściu widać pewną liczbę: należy mieć co najmniej taką ilość pożywienia przy sobie, inaczej trzeba będzie zaczynać od początku. Postaraj się więc, aby łatwo było dojść do miejsca gdzie pożywienie zostało pozostawione! Każdy poziom ma swoje wyzwania i jest inny i to jest najlepsze w tej grze. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub ze strzałek, aby się poruszać i kliknij na belkę spacji, W lub na strzałkę w górę, aby skoczyć. Chcąc się skurczyć, możesz wyrzucić z siebie jedzenie klikając na X lub F.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/slime_quest.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zielone i Wygłodniałe Little Game