Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zbuduj Swoje ZOO. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Zbuduj Swoje ZOO


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej ciekawej grze możesz zbudować swój własny ogród zoologiczny! Zacznij od położenia chodników, za pomocą ikonki z narzędziami. Ważnym jest, aby zarówno klatki zwierząt, jak i sklepy leżały przy chodniku, inaczej zmarnujesz możliwość dochodów. Następnie wybierz klatki i wybiegi i umieść je w odpowiednich miejscach. Karm na czas zwierzęta i orientuj się czy przynoszą Ci one zyski! Podobnie jest ze sklepami: wybierz kilka i umieść w strategicznych miejscach. Kiedy podstawy ogrodu zostaną stworzone możesz przejść do dalszego wzbogacania Twojego ZOO. Powodzenia!

Sterowanie grą

Klikaj na te miejsca, gdzie chcesz umieścić różne elementy. Za pomocą łapki (ikonka z łapką lub klawisz H) możesz wszystko co trzymasz odłożyć lub kręcić mapą ogrodu zoologicznego. Za pomocą klawisza ze spychaczem lub z B usuniesz rzeczy, których już nie potrzebujesz.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/buildyourland/zoo-fun.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zbuduj Swoje ZOO Little Game