Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zablokowany w Grocie. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Zablokowany w Grocie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zablokowany w Grocie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zablokowany w Grocie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten klocek jest uwięziony w ciemnej grocie. Bardzo chce, razem ze swoją rodziną, wydostać się z uwięzienia i rozpocząć nowe życie w mieście zwanym XY*213. Liściki, które można znaleźć w różnych miejscach zawierają instrukcje, które krok po kroku wyjaśnią w jakiej sytuacji się znajdujesz oraz wskażą Ci drogę do wyjścia. Podpowiedź: kiedy znajdziesz się przy czerwonym przycisku, musisz przez niego przeskoczyć, a kiedy będziesz w powietrzu kliknąć na strzałkę w dół. To zaktywuje windę, którą będzie potrzebować klocek.

Sterowanie grą

Skorzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać, kliknij na Q, aby przeczytać informację.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/prior.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zablokowany w Grocie Little Game