Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Z Mięczaka Równy Gość. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Z Mięczaka Równy Gość

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Z Mięczaka Równy Gość"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Z Mięczaka Równy Gość"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zamień tego mięczaka w ciągu dwóch tygodni w Równego Gościa. Możesz zmienić coś w jego wyglądzie, kupić video lub telewizor, lub zmienić coś innego. Aby zostać ciekawym gościem trzeba też popracować nad mięśniami i zmienić garderobę. Niestety, wszystko kosztuje, a żeby mieć pieniądze, trzeba popracować. Aby sobie ulżyć korzystaj z życia. Uważaj, aby kupować ciągle coś lepszego, bo inaczej znowu spotka Cię los mięczaka, a tego chyba nie chcesz?

Sterowanie grą

Za pomocą lewego przycisku myszki możesz wybrać co chcesz robić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/douchebag_life.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Z Mięczaka Równy Gość Little Game