Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wyprawa Lego 1. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Wyprawa Lego 1

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wyprawa Lego 1"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wyprawa Lego 1"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Spróbuj zdobyć zbroję rycerza współpracując z trzema ludzikami lego. Musisz przejść przez zamki, otwierając w ten sposób drzwi. Jeśli jeden ludzik stoi na zamku, inny ludzik może przez niego przejść.

Sterowanie grą

Naciśnij klawisze strzałek, aby się poruszać. Przy użyciu spacji, możesz przełączać się między graczami. Naciśnij Ctrl, aby wrogów umieścić w sieci (atak).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://cache.lego.com/flash/orient/dragon/master.swf?sw1=http%3A%2F%2Fcache%2Elego%2Ecom%2Fflash%2Forient%2Fdragon%2F" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wyprawa Lego 1 Little Game