Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walka w Puszczy. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Walka w Puszczy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Walka w Puszczy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Walka w Puszczy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kiedyś bardzo pokojowe królestwo Etheari, po tym jak uderzyły w niego meteoryty zamieniło się w ciemną puszczę pełną złych stworzeń i niebezpiecznych zjawisk. Korzystają one z energii meteorytu dla swoich mrocznych celów. Jednak pewien dzielny mieszkaniec królestwa postanawia zwalczyć zło. Pomożesz mu w tym?

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać . Kliknij na strzałkę w górę, aby skoczyć. Za pomocą A wykonasz napaść, za pomocą S wykonasz magiczną napaść, a dzięki D złapiesz różne przedmioty. Kliknij na belkę spacji, aby z tych przedmiotów korzystać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/evil-forest.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walka w Puszczy Little Game