Multumgier.pl

Grasz teraz w grę W Drodze Do Końca. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

W Drodze Do Końca

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "W Drodze Do Końca"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "W Drodze Do Końca"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cóż to za wyzywająca i interesująca gra przygodowa! Poprowadź figurkę na Północ, aby odkryć co ma życie do zaoferowania po śmierci! Po drodze trzeba będzie rozwiązywać różne zadania i pokonywać różne niebezpieczeństwa. Na Twej drodze pojawiać się będą potwory, niebezpieczne rośliny... Zbieraj przydatne rzeczy, które mogą się przydać w pokonywaniu trudności. Aby wejść w ich posiadanie trzeba będzie czasem zejść ze znanych ścieżek!

Sterowanie grą

* Uwaga: kiedy na początku zobaczysz czarny ekran ( z 'New Game' i 'Continue'), musisz za pomoca strzałki wybrać jedną z tych opcji. W większości jest to 'New Game' Kliknij następnie na spację, aby zacząć grę*. Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek. Kliknij na Z po podpowiedzi i wskazówki (zobaczysz je w prawym, górnym rogu na ekranie). Klikając na X możesz korzystać z przedmiotów, które udało Ci się zebrać w czasie gry.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/reaching_finality.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - W Drodze Do Końca Little Game