Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Verge. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Verge

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

I nagle wędrujesz po górach, samotnie, nie wiedząc gdzie jesteś i jak tam trafiłeś. Czas wrócić do zamieszkałego świata! Wskakuj na czerwone przyciski, aby otwierać drzwi. Różowe figurki się na Ciebie uparły: strzelają w Twoją stronę, a Ty możesz je wyłączyć z gry wskakując na nie. Uważaj jednak, aby się z nimi nie zderzyć! Czasami, aby pokonać pewne przeszkody trzeba się będzie przedzierać pod ziemią. Wskakuj na ostre gwoździe, a dzięki temu dostaniesz się dalej pod ziemię. Również tutaj jest pełno niebezpieczeństw, unikaj ich lub spróbuj je pokonać! Kiedy będąc pod ziemią wskoczysz na przycisk z kluczem, wydostaniesz się na powierzchnię.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w lewo i w prawo lub z A/D, aby się przemieszczać. Skakać można za pomocą strzałki w górę lub za pomocą W. Kliknij na strzałkę w góę lub na W, aby otworzyć drzwi.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/verge.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Verge Little Game