Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Twój Letni Raj. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Twój Letni Raj

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Twój Letni Raj"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Twój Letni Raj"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Stwórz swój własny, wakacyjny raj, takie prawdziwe wakacyjne imperium! Buduj hotele i urządź pokoje hotelowe, aby zarabiać na tym pieniadze. Połóż trawniki, na których zasadzisz też drzewa palmowe... krótko mówiąc: stwórz coś pięknego i zasobnego w różne udogodnienia, aby miejsce pobytu wakacjowiczów zrobić jak najbardziej przyjemnym. Im bardziej przyjemnie im będzie, tym więcej zarobisz na kolejne ulepszenia swojego wakacyjnego raju!

Sterowanie grą

Przemieszczaj pokoje i inne rzeczy z lewej części ekranu na miejsce, gdzie według Ciebie pasują.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/realastate/resort_empire.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Twój Letni Raj Little Game