Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Toxers. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Toxers

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Toxers"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Toxers"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wdajesz się w walkę z uzbrojonymi insektami w Metropolis, mieście, które jest zbudowane na wyspie. Twoim celem jest opuścić miasto, korzystając z jedynego mostu, prowadzącego na stały ląd. Most ten jest jednak strzeżony przez Bugzillę, którego trzeba będzie zwalczyć. Ale zanim zajmiesz się Bugzillą, musisz najpierw rozwiązać 15 zadań. Miasto składa się z różnych dzielnic i w każdej dzielnicy masz do wykonania inną misję. Musisz poznać każdą część miasta, a masz na to ograniczony czas. Jeżeli nie osiągniesz celu w jednym dniu, trzeba będzie zaczynać wszystko od początku. Toxers to długa, ale wspaniała gra!

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę przygodową skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/toxers.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Toxers Little Game