Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Totem Pełen Kwiatów 3. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Totem Pełen Kwiatów 3

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Totem Pełen Kwiatów 3"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Totem Pełen Kwiatów 3"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze główną rolę grają kolorowe budynie. Spróbuj zebrać wszystkie kwiaty i nimi udekorować totem. Zielony budyń może przedostać się przez drewniane klocki. Niebieski budyń potrafi skakać, a czerwony potrafi pływać pod wodą! Możesz połączyć ich siły łącząc kilka budyni w jeden: taka stopiona masa budyniowa posiada wszystkie właściwości. Budynie możesz też zamieniać. Kiedy jakiemuś budyniowi uda się ozdobić totem, możesz przejść na następny poziom!

Sterowanie grą

Poruszać się możesz za pomocą strzałek. Chcąc połączyć ze sobą dwa budynie, w momencie kiedy będą stały obok siebie kliknij na Enter. Kliknij na belkę spacji lub kliknij na inny budyń, kiedy zechcesz grać innym.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/georganism_3.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Totem Pełen Kwiatów 3 Little Game