Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Tamus i Mitta w Kopalni. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Tamus i Mitta w Kopalni

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Tamus i Mitta w Kopalni"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Tamus i Mitta w Kopalni"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wybierz się razem z Tamusem i Mettą na wyprawę w poszukiwaniu zabawek w ciemnej kopalni! Spróbuj odnaleźć wszystkie 100 zabawek ukrytych tam przez nietoperze. Jedynie wtedy słońce znów zacznie świecić, bo od kiedy zabawki zostały ukryte w kopalni zrobiło się ciemno na ziemi. W kopalni jest również ciemno i nie widzisz nic dalej niż dzięki płomieniowi świecy. W czasie poszukiwań możesz wykorzystać różne pomoce: świece, aby rozjaśnić ciemną przestrzeń, sznurki aby po nich przejść , klucze, aby otworzyć drzwi do następnych platform, naboje, aby zniszczyć ściany i wiertarki, którymi zniszczysz podłogę.

Sterowanie grą

Chodzenie odbywa się za pomocą stzrałek w prawo lub w lewo. Kliknij na X, aby skoczyć, na strzałkę w górę, aby otworzyć drzwi a na Z, aby zapalić świeczkę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/tamus.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Tamus i Mitta w Kopalni Little Game