Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Straszny Spacer w Lesie. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Straszny Spacer w Lesie


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ty i Twój braciszek się gubicie. W pewnym momencie lądujecie w miejscu, które wygląda jak cmentarz. I co tam się dzieje...zamieniacie się w zombi. Twój braciszek znika, a jego ostatnie słowa to to, że udaje się na poszukiwania drogi do domu. Ty też nie chcesz niczego innego jak wrócić do domu i również udajesz się na poszukiwania drogi w tym piekielnym miejscu pełnym czekających na ciebie pająków! Uważaj, aby te Cię nie złapały, bo jeśli tak, to zawiną Cię w kokon i stracisz życie. W tę grę możesz zagrać zarówno w pojedynkę jak i we dwoje i masz do wyboru trzy poziomy trudności. Powodzenia w tej grze przygodowej!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek lub z WAD, aby się poruszać (strzałka w górę lub W-skakanie). Kliknij na X lub L, aby wypluć pestkę, z której wyrośnie drzewo. Na nie możesz się wspiąć i dostać się do wyżej położonych terenów. Możesz również klikać na X lub L, aby rzucić oszczepem. Kliknij na Z lub K, aby reinkarnować. Kiedy zaczniesz grać w grę, przejdź najpierw przez rodzaj wprowadzenia, w którym zawarte są dokładne instrukcje.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/flawed_dimension.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Straszny Spacer w Lesie Little Game