Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Spinjitzu Spinball. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Spinjitzu Spinball

Deprecated: Function split() is deprecated in /srv/content/tuna/live/releases/r2-8/application/page/views/leukespellen/scripts/game/swfobject.phtml on line 91

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Witamy w świecie LEGO Ninjago! Poznaj sztukę walki ninja. Zagraj w grę, w której główne role odgrywają: Kai, Cole, Zane oraz Jay, którzy wirując pokonują przeciwników. W tej grze możesz gromadzić wielorakie premie punktowe - staraj się więc tak kierować ninja aby osiągali założone cele. Uważaj na podstępne węże, które ukrywają się pod ziemią - ale od czasu do czasu wypełzają - są śmiertelnie niebezpieczne!

Sterowanie grą

Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszy, podczas określania kierunku i prędkości swojego ninja i zwolnij go, by uruchomić ninja.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/lego/ninjago/Game.swf?flashvars=filenamesFile=config/filenames.xml" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Spinjitzu Spinball Little Game