Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Smok i Czarownik 2. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Smok i Czarownik 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Smok i Czarownik 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Smok i Czarownik 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś niebieskim smokiem, który został wysłany w drogę w celu zwalczenia złego czarodzieja w królestwie Tyvandul! Po drodze napotykać będziesz różne potwory, które możesz wyłączyć z gry na nie wskakując lub plując na nie ogniem. Zbieraj kamienie szlachetne: możesz je potem wykorzystać w sklepie czarnoksiężników i kupić interesujące upgradesy. Na każdym poziomie udawaj się na poszukiwanie ukrytych bonusów i wykonuj zadania, dzięki którym zarabiać będziesz specjalne kamienie szlachetne. Zbieraj różne Smocze Monety i próbuj wykorzystać wszystkie upgradesy: po tym będzie czekać na Ciebie szczególna, tajemnicza siła!

Sterowanie grą

Poruszać się możesz za pomocą strzałek. Kiedy w czasie skoku klikniesz ponownie na strzałkę w górę, podskoczysz jeszcze wyżej. Kliknij na belkę spacji, a pluniesz ogniem: dzięki temu spowodujesz topienie się lodu, ale też odstraszyć wroga lub sprzatnąć z drogi przeszkody.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/drake_and_the_wizards_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Smok i Czarownik 2 Little Game