Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Skradanie Się w Magazynie. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Skradanie Się w Magazynie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Skradanie Się w Magazynie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Skradanie Się w Magazynie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tym magazynie dzieją się rzeczy, które nie powinny ujrzeć światła dziennego... a Ty zostajesz wysłany tam w celu zbadania spraw... Magazyn i teren go otaczający są chronione przez żołnierzy, więc musisz dobrze uważać gdzie chodzisz (lub się skradasz) inaczej Cię zabiją. Sam możesz też zgładzać żołnierzy, skradając się do nich i odpowiednio się za nich zabierając!

Sterowanie grą

Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek. Kliknij na belkę spacji, aby otworzyć drzwi. Chcąc zlikwidować żołnierza, najpierw musisz się do niego podkradnij (kilknij do tego na Shift) i kliknij następnie na belkę spacji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/strategy/stealth-hunter-2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Skradanie Się w Magazynie Little Game