Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Sen Iluzjonisty. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Sen Iluzjonisty

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Sen Iluzjonisty"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Sen Iluzjonisty"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Główna postać tej gry jest magikiem. Do dnia kiedy umarła jego ukochana, jego sztuczki odnosiły wielkie powodzenie, a on sam był uwielbiany. Potem jednak jego życie straciło sens. Do czasu kiedy miał znaczący sen, w którym otrzymał zadanie odszukania pewnego klucza...Udaj się z magikiem w podróż pełną przygód i pomóż mu dojść do celu!

Sterowanie grą

Za pomocą strzałek możesz się poruszać. Klikinij na A, kiedy zbliżysz się do zwierzęcia i aby przyjąć jego postać i jego cechy, kiedy znajdziesz się w obliczu przeszkód, które trzeba będzie pokonać. Aby powrócić do dawnej postaci, kliknij na S. Klikając na strzałkę w górę podskoczysz.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/the_illusionists_dream.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Sen Iluzjonisty Little Game