Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Scuba. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Scuba

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Scuba"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Scuba"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Silnik Twego statku się zepsuł. Udaj się pod wodę w poszukiwaniu części, dzięki którym będziesz mieć szansę zbudować nowy silnik! Budowanie odbywa się w pobliżu statku lub przy stole rzemieślniczym. Łącz ze sobą właściwe części: kombinacje te znajdziesz pod 'recipes'. Chcąc głęboko zanurkować, należy najpierw zbudować stół rzemieślniczy, zaopatrzyć się w pojemnik z tlenem, i lampę. Zwracaj dobrze uwagę na baterię, poziom tlenu i ciśnienie na kostium nurka. Masz możliwość ulepszania swego lasera, lampy, stroju nurka, poziom tlenu i butów.

Sterowanie grą

WASD lub strzałki = poruszanie się, 1-6 = selekcja rzeczy, Klikanie = wykorzystanie wyselekcjonowanego przedmiotu, F = latarka, E = wykorzystanie (np.. Stołu rzemieślniczego), Q = pokazanie inwentarza, R = ukazanie recept, H = ukazanie instrukcji gry.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/search_and_find/scuba.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Scuba Little Game