Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Rysunkowa Ucieczka. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Rysunkowa Ucieczka

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Rysunkowa Ucieczka"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Rysunkowa Ucieczka"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta liskowa dziewczynka potrafi coś bardzo specjalnego: powodować, aby rzeczy znikały i znów się pojawiały. Potrafi na przykład budować mosty, aby po nich przejść nad przepaściami. Niebieskie budowle muszą się na czymś opierać, aby pozostać na swoim miejscu, czerwone budowle tego nie potrzebują. Udaj się z liskową dziewczynką w drogę i zbierz przy tym jak najwięcej serduszek i monet.

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę klikaj na WASD lub na strzałki. Kliknij na przycisk po lewej w górze, aby zmienić kolor (czerwony lub niebieski). Można to robic też za pomocą przycisku Tab lub klawisza z 1 lub 2.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/line_drawing/drawscape.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Rysunkowa Ucieczka Little Game