Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Rozzłoszczone Warzywa. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Rozzłoszczone Warzywa

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Rozzłoszczone Warzywa"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Rozzłoszczone Warzywa"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tym kiedyś bardzo spokojnym ogródku warzywnym nagle zrobiło się niespokojnie: ma miejsce owocowa inwazja! Warzywa nie chcą pozwolić na to, aby owoce zaczęły panoszyć się na ich ziemi, zabierają się więc do akcji. Spróbuj w tej grze, podobnej do Angry Birds, trafiać w owoce "rozzłoszczonymi' warzywami, które do tego mają różne właściwości. Właściwości są dodatkowo objaśnione w grze. Strzelaj warzywami w stronę owoców i wyłączaj je z gry. Uważaj jednak na ostrza! Dużo przyjemności w tej wciągającej i wyzywającej grze!

Sterowanie grą

Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki i określ kierunek strzału i jego siłę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzles/aggro.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Rozzłoszczone Warzywa Little Game