Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Relive Your Life. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Relive Your Life

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Relive Your Life"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Relive Your Life"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy też się czasem zapytujesz jak wyglądałoby Twoje życie, kiedy Twoje wybory w przeszłości byłyby inne? Ta śmieszna gra daje Ci możliwość, przeżyć Twoje życie od nowa, dokonać innych wyborów i zabaczyć jak wszystko by się skończyło. Zaczynasz jako komórka jajowa i przechodzisz serię mini-gierek, które idealnie do siebie pasują. Wszystkie mają wpływ na Twoje życiowe losy. Możesz skończyć jako naturysta lub jako poszukiwacz złota, Jako Dr. Who lub jako transwescyta lub zakończyć życie ugryzieniem skorpiona. Jedno zakończenie jest bardziej zaskakujące niż inne więc zobacz czy nie uda Ci się przeżyć wszystkich 29 życiowych losów!

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/relive_your_life.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Relive Your Life Little Game