Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Przygody Zomboysów. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Przygody Zomboysów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Przygody Zomboysów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Przygody Zomboysów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zomboy budzi się w dziwnym świecie i nie wie kim jest, gdzie jest i co potrafi robić. Pomóż mu w drodze i zadbaj o niego! Zbieraj przedmioty, które można ze sobą łączyć: otwieracz do puszek z puszeczką pełną mózgu, w sam raz na śniadanie. Zomboy udaje się w drogę i po drodze napotyka najróżniejsze osoby, które potrzebują pomocy. W czasie rozmów masz możliwość wyboru między różnymi pytaniami i odpowiedziami. Twoje wybory będą więc decydowały o przebiegu gry. Bardzo ciekawa gra point&click pełna interakcji!

Sterowanie grą

Kliknij, aby poruszyć Zomboyem lub zacząć nim rozmowę z ludźmi. Przedmioty można przeciągać klikając na nie lewym przyciskiem myszki i poruszając w wybranym kierunku kursorem.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/the-adventures-of-zomboy.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Przygody Zomboysów Little Game