Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Przepędż Orków!. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Przepędż Orków!

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Przepędż Orków!"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Przepędż Orków!"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kraina Gekindar jest zagrożona przez Orków, którzy posuwają się coraz dalej z zajętych już terenów. Jedynie południowo-wschodnia część jest jeszcze w posiadaniu ludzi. Pomóż mieszkańcom Gekindaru w odzyskaniu ich krainy z rąk okrutnych Orków! W tej strategicznej grze możesz walczyć w różnych miejscach i za każdym razem dostawać będziesz inne misje do wykonania. Wygraj!

Sterowanie grą

Sterowanie w tej grze odbywa się za pomocą myszki i klawiatury.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/battlestancehumancampaign.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Przepędż Orków! Little Game