Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Profesor Spelonkmans. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Profesor Spelonkmans

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Profesor Spelonkmans"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Profesor Spelonkmans"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Profesor Spelonkmans ma tylko jeden cel w życiu: przeszukać wszystkie groty w poszukiwaniu szczególnych, prehistorycznych skarbów i innych cennych przedmiotów. To akcja, oczywiście, nie bez ryzyka: w grotach żyją żądne krwi nietoperze-olbrzymy, które trzeba jakoś ominąć. Pomóż temu dzielnemu profesorowi wydostać się cało z groty, ale z jak największą ilością skarbów!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w prawo lub w lewo, lub z A i D aby chodzić. C i J to skakanie. X lub K to wystrzelenie harpunu. Strzałka w górę razem z X, lub W i K to wystrzelenie harpunu w górę. W ten sposób zaczepisz się o sufit i uniknąć przepaści.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/professor_spelunkington.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Profesor Spelonkmans Little Game