Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Poszukiwanie Na Wyspach Loa. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Poszukiwanie Na Wyspach Loa

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Poszukiwanie Na Wyspach Loa"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Poszukiwanie Na Wyspach Loa"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Złośliwe stworzenia niszczą dużą część przestrzeni kosmicznej. Jesteś wysłany w podróż w czasie, aby te stworzenia wyśledzić i zadbać o to, aby zło się nie rozprzestrzeniało...

Sterowanie grą

Aby móc się poruszać skorzystaj z klawiszy ze strzałkami. Kliknij na Z aby uzyskać pole magnetyczne kiedy będziesz stał lub aby móc biec. Na Z możesz również kliknąć kiedy będziesz chciał opuścić jakąś scenę lub rozmowę. Skorzystaj z X aby skakać lub mówić. Klikaj na belkę spacji aby rozpocząć grę, ją przerwać lub kontynuować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/loa-and-the-island-quest.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Poszukiwanie Na Wyspach Loa Little Game