Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Poszukiwania Mary. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Poszukiwania Mary


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Masz przed sobą ciekawą grę przygodową, która rozgrywa się w okupowanym królestwie Algoria. Anne, księżniczka z Algorii, ukrywa się w Camp Patterson. Swoje życie zawdzięcza Mary Reed, która ją kiedyś uratowała. Pewnego dnia dzielna Mary otrzymuje list od Anny, z prośbą o przybycie do Camp Patterson. Udaje się w podróż, ale po drodze otrzymuje okropną wiadomość, że księżniczka została uwięziona przez wrogów. Nie pozostaje nic innego jak podjąć decyzję i ruszyć na pomoc księżniczce! Wyrusz w podróż z Anne i postaraj się odnaleźć siedem "literowych kropli" i dzięki temu nadać grze zaskakujący zwrot. Czasem trzeba się mocno nawysilać, aby znaleźć rozwiązanie, ale Ty lubisz wyzwania, prawda?

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę przygodową skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/mary_reed_chronicles.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Poszukiwania Mary Little Game