Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Podróż Czarownika. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Podróż Czarownika

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Stary czarownik chciałby bardzo zostać wyteleportowanym do innego wszechświata. Po drodze zbiera monety, broń i czarodziejskie napoje: napoje i broń będą mu potrzebne w likwidowaniu zielonych potworków, które napotykać będzie po drodze! Możesz się postarać, aby pokonał jak najszybciej swoją trasę, starcił jak najmniej żyć, zebrał jak najwięcej monet i zlikwidował jak najwięcej zielonych stworków? Po każdym poziomie jest możliwość zakupienia nowej i dodatkowej broni i napojów w sklepie: masz na przykład do wyboru diabelski miecz, kulę ognia czy ognisty napój. Możesz również sprzedać broń, którą udało Ci się zebrać na poziomie: może za zarobione pieniądze zechcesz kupić inne środki, które pomogą Ci obronić się przed złem!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać. Kliknij na strzałkę w górę lub na Q, aby skoczyć. Kliknij na belkę spacji, aby podnieść przedmioty. Chcąc wykorzystać przedmiot, który jest w Twoim posiadaniu, kliknij na klawisz, który jets pod spodem (W, E, 1, 2, 3, 4).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/once_in_the_cave.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Podróż Czarownika Little Game