Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Papa Lui: Hamburgerowa Napaść. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Papa Lui: Hamburgerowa Napaść

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Papa Lui: Hamburgerowa Napaść"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Papa Lui: Hamburgerowa Napaść"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Seria gier z Papą Lui została rozszerzona: oto nie gra zręcznościowa, a platformowa, w której walczyć będziesz z wrogimi hamburgerami, które uparły się na restaurację z hamburgerami Papy Luiego! Rozbijaj hamburgery, pomidory i inne składniki na papkę i zbierakj bonusy, jakie tylko znajdą się w zasięgu Twoich rąk! Możesz też wskakiwać na wrogów, dzięki temu stracą przytomność. Czy uda Ci się przejść z dumą tę napaść hamburgerów?

Sterowanie grą

Strzałka w górę = skaanie. Trzymanie wciśniętej = skakanie wyżej. Belka spacji = napaść. Strzałka w dół = w dół, aby wyłączyć z gry większą liczbę wrogów za jednym razem.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/papa_louie_2_when_burgers_attack.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Papa Lui: Hamburgerowa Napaść Little Game