Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Nikczemny Plan Profesora. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Nikczemny Plan Profesora

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Nikczemny Plan Profesora"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Nikczemny Plan Profesora"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zły profesor ma już dość: jego popularność dosiągnęła absolutnego dna i jest za to strasznie zły na popularnego Dr. Bena Evolenta. Jest pod presją myśli o zemście i chce przede wszystkim wykorzystać swoją śmiertelną maszynę, aby wyłączyć z gry Dr Evolenta. Jednak kiedy Ziemia zostaje zagrożona zbliżającym się meteorytem, decyduje sie jednak najpierw ratować Ziemię. Jednak najpierw musi szybko zmodernizować swą maszynę. Możesz mu w tym pomóc i odnaleźć w mieście wszystkie brakujące elementy?

Sterowanie grą

Kliknij na belkę spacji, a ukaże się lista potrzebnych przedmiotów. Poruszać się możesz za pomocą strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/dr_vile_in_the_greater_good.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Nikczemny Plan Profesora Little Game