Multumgier.pl

Grasz teraz w grę New World. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

New World

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze zarządzasz własnym gospodarstwem: z jajek wykluwają się zwierzęta gospodarskie, a z nasion wyrastają drzewa. Planeta, na której żyją zwierzęta i drzewa jest podzielona na sektory. Każdy sektor ma dwie właściwości, na które należy zwracać uwagę: temperaturę i urodzaj. Zwierzęta mogą przeżyć tylko przy określonych temperaturach na terenie, gdzie jest dosyć żywności. A jeśli chodzi o urodzaj: drzewa urosną tylko na urodzajnej ziemi. W każdym sektorze może żyć maksymalnie 6 zwierząt i 6 drzew. Zmieniając ziemię w danym sektorze, zmienisz jej zastosowanie: bedzie nadawać się bardziej do upraw roślin lub zwierząt. Zwierzęta znoszą jaja, z których wychodzą larwy, które następnie ewoluują w zwierzęta, oczywiście jaśli masz trochę szczęścia. Możesz też zasiać drzewa. Te zmniejszają powoli płodność ziemi, ale nawóz pochodzący od zwierząt może ją znów urzyźnić i w ten sposób wszystko może zostać w równowadze, jak tylko będziesz dobrze uważać. Spróbuj utrzymać cały eko-system w równowadze!

Sterowanie grą

Poruszać się można za pomocą WASD lub za pomoca strzałek. Strzelać można za pomocą J i Z, a różne inne czynności za pomoca K i X. Kliknij na L lub na belkę spacji, aby skoczyć i na cyfry od 1 do 10, aby wybrać przedmiot. Korzystaj ze strzałek w górę lub w dół, aby zmienić grunt. Dalsze instrukcje otrzymasz w ciągu gry.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/new_world.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - New World Little Game