Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Nelly 2 odcinek 1. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Nelly 2 odcinek 1

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Nelly 2 odcinek 1"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Nelly 2 odcinek 1"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Co też za fajna jest to przygodówka! Piękna grafika i ekscytująca przygoda pełna niespodzianek. Poznaj małą Nelly, dziewczynkę, która udaje się po przygodę do lasu. Spotyka tu zarówno niebezpieczne, jak i pomocne istoty. Na trzecim poziomie Nelly znajduje amulet, przy pomocy którego potrafi zmienić swoje otoczenie. W ten sposób niedostępne miejsca stają się dostępne a niektóre przedmioty mogą zostać przemieszczone. Metodą prób i błędów Nelly staje się mądrzejsza: nie wszystkie przedmioty, które znajduje istnieją tam by jej pomóc: wiele z nich jest po prostu zabójczych!

Sterowanie grą

Poruszasz się za pomocą klawiszy strzałek lub WASD. Naciśnij klawisz spacji, aby wykonać operację, gdy nad głową Nelly pojawia się znak zapytania. Naciśnij Z, aby zmienić otoczenie Nelly, gdy nie może przejść dalej. Przy pomocy X Nelly może zabrać ze sobą swojego przyjaciela lub z powrotem się go pozbyć.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/nelly_2_episode_1.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Nelly 2 odcinek 1 Little Game