Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Mój Dino i Ja. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Mój Dino i Ja

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Mój Dino i Ja"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Mój Dino i Ja"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jakiś czas temu chłopak ten przeprowadził się do nudnego miasta. Musiał pożeganć się ze swoimi dawnymi przyjaciółmi, a w nowym miejscu nie ma jeszcze żadnych znajomych. Jego rodzice są ciągle zajęci pracą i nie maja dla niego czasu, chłopiec czuje się samotny. Wszystko nagle zaczęło się zmieniać kiedy w lesie znalazł dziwne, zielone jajo. Jeszcze zanim znalazł się w domu z jaja wylazł wielki jaszczur. Okazuje się, że to nie był jaszczur, ale młody dinozaur! Rodzice chłopaka tak mało znają się na zwierzętach, że myśleli, że to jest mały piesek i chłopiec mógł zatrzymać zwierzątko. Kiedy jednak dinozaur podrósł zaczęły pojawiać się problemy i rodzice, a nawet mieszkańcy miasta postanowili pozbyć się zwierzęcia. Temu jednak próbuje zapobiec chłopiec i ucieka razem z dinozaurem. Czy możesz pomóc im w ucieczce? Niektóre drzwi może otworzyć jedynie dinozaur, więc działaj w przemyślany sposób!

Sterowanie grą

Aby przemieszczać chłopca klikaj na WAD, kliknij, aby rzucić kość.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/me_and_my_dinosaur.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Mój Dino i Ja Little Game