Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Min-Hero Tower of Sages. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Min-Hero Tower of Sages

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Min-Hero Tower of Sages"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Min-Hero Tower of Sages"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Każdy marzy o tym, aby móc potrenować tytany w Wieży Mądrości. Jednak jest tylko jeden wybrany: on lub ona komu uda się wygrać z Wielką Mądrością. W Wieży Sages, grze na role turn-based, będziesz sterować figurami, które walczą ze sobą. Rób najlepsze strategiczne decyzje zanim jeszcze zacznie się walka i zobacz do czego one doprowadzą! Gromadź i trenuj stworzenia: możesz ich zgromadzić więcej niż 100, więc potrzebować na to będziesz trochę czasu! Każda figurka pasuje do pewnego rodzaju okoliczności, na przykład do ognia,trawy lub wody. Niektóre rodzaje są silniejsze lub słabsze, w zależności z jakimi typami walczą. Zadbaj o perfekcyjną kombinację w Twojej grupie i tak, abyś został pełnym powodzenia trenerem tytanów!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek lub z WASD, aby się poruszać. W czasie walki wykorzystuj lewy przycisk myszki, aby wybrać strategiczne ruchy. Kliknij na belkę spacji, aby rozmawiać z innymi figurami w grze.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/min_hero_tower_of_sages.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Min-Hero Tower of Sages Little Game