Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Maszyna Bomb. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Maszyna Bomb

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Maszyna Bomb"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Maszyna Bomb"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Sterujasz szarą, okrągłą figurką, która z kolei obsługuje aparat wypuszczający bomby. Szara figurka może, zderzając się z maszyną, przemieszczać ją w sronę czerwonej, okrągłej figurki. Następnie, kiedy czerwona figurka będzie dosyć blisko, należy doprowadzić bomby do wybuchu. Aby przejść na następny poziom musisz wyłączyć wszystkich przeciwników!

Sterowanie grą

Aby przemieścić figurkę skorzystaj ze strzałek. Dzięki strzałce w górę, będzie podskakiwał. Skocz na maszynę, a ta zostanie zaktywowana, możesz ją też ewentualnie przemieścić. Kliknij na spację, aby spuścić bombę, klikając na nią jeszcze raz doprowadzisz do wybuchu bomby.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/bomb_dropper.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Maszyna Bomb Little Game