Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Lucky Tower. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Lucky Tower

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Lucky Tower"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Lucky Tower"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Niesamowicie śmieszna gra, która oferuje Ci chwile dobrej zabawy! Jesteś rycerzem, który wtargnął na obszar zamku. Jesteś jednak zaskoczony: ileż drzwi ma ten zamek! Za każdymi drzwiami kryje się za każdym razem inna niespodzianka, czasem masz szczęście, a czasem pecha. Zapamiętaj dobrze co kryje się za którymi drzwiami, aby nie zrobić dwa, albo trzy razy pod rząd tego samego błędu! Miej wyostrzoną uwagę, bo może w grze znajdziesz ukryte korzystne podpowiedzi? Ta gra jest najfajniejsza, kiedy włączony jest dźwięk!

Sterowanie grą

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo.A to skakanie, a strzałka w dół to schylanie się. Za pomocą S możesz uderzać, lub np. Unieść ciężar. Klikając na strzałkę w górę, wejdziesz do pomieszczenia. Za pomocą Enter podniesiesz się z knock-out'u. Za pomocą K skończysz swoje zadanie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/lucky-tower.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Lucky Tower Little Game