Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Lucky Tower 2. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Lucky Tower 2

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Po popularnej grze Lucky Tower mamy teraz do użytku grę Lucky Tower 2: znów niesamowicie śmieszna gra w rycerzy! Jesteś rycerzem, który dostaje zlecenie od króla, aby bezpiecznie przemycić jego przyjaciela z wioski do zamku. Po drodze do podzamcza-wsi, trzeba będzie pokonać troli i opryszków i również w samej wsi czekać będą różne wyzwania. Dopiero po wykonaniu wszystkich będzie można zabrac Antona do zamku. Jedna podpowiedź: dobre uzębienie to podstawa dobrego zdrowia, więc próbuj szybko uzupełniać braki nowymi zębami! Uważaj jednak, czasem w samej grze znaleźć można cenne podpowiedzi. Ta gra jest najfajniejsza, kiedy włączony jest dźwięk!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w lewo i w prawo, aby się poruszać, z A, aby skakać i ze strzałki w dół, aby skorzystać z tarczy. Za pomocą S można zarówno uderzać, unieść dźwignię lub podnieść ciężar. Klikając na strzałkę w górę, wejdziesz do pomieszczenia, porozmawiasz z innymi lub dasz się teleportować. Kliknij na Q, aby zobaczyć jakie masz do wykonania zadania.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/lucky_tower_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Lucky Tower 2 Little Game