Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Liferaft: Zero. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Liferaft: Zero

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Liferaft: Zero"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Liferaft: Zero"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Biegnij szybko do dzwonka, zadzwoń i przeskocz na następny poziom. Poziomy stawać się będą coraz trudniejsze, więc potrzebować będziesz również coraz więcej zręczności, aby dostać się do dzwonka. Po drodze napotkać możesz punkty zaczepu (kwadracik z czerwoną kropką), do których możesz przyczepić swoją linę. W ten sposób dzięki linie dotrzesz do interesującego Cię punktu. Powodzenia!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w lewo lub w prawo aby biec, a z S, aby skoczyć. Kiedy będziesz klikać szybko i często na S, przymocujesz się sznurkiem do punktu zawieszenia.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/liferaft-zero.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Liferaft: Zero Little Game