Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Lancelost. Zagraj też w inną z gier Gry Przygodowe na Multumgier !

Lancelost

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Lancelost"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Lancelost"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Lancelocie, Król Artur prosi Cię, abyś mu pomógł w trudnej misji. Takiej prośby, Ty, Rycerzu Okrągłego Stołu nie możesz przecież odrzucić? Udaj się na misję do zamku pełnego niebezpieczeństw i spróbuj zebrać jak najwięcej monet, aby dzięki nim powiększyć swą kolekcję broni. Po drodze spotkasz czarodziei, którzy spowodują Twoją nienatuszalność. Stopniowo będziesz też mieć coraz więcej skills (zdolności), które powiększą Twoje szanse na wygraną!

Sterowanie grą

Kiedy zaczniesz grać, będziesz otrzymywać dokładne instrukcje. Chodzenie odbywa się za pomocą strzałek. Kliknij na strzałkę w dół, kiedy stać będziesz przed czarodziejem i kliknij następnie na strzałkę w górę, aby przejąć od czarodzieja 'skills'.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/platform/lancelost.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Lancelost Little Game